AJURVÉDSKÝ ČAJ BYLINKY PRO MUŽE, 50g

Samá specialitka! Ajurvédský čaj sestavený na míru mužům, chlapům, klukům, hošanům a dědouškům přináší požitek i... více informací »
AJURVÉDSKÝ ČAJ BYLINKY PRO MUŽE
Značka: Manu tea
109 Kč
Ověřit dostupnost »
Samá specialitka! Ajurvédský čaj sestavený na míru mužům, chlapům, klukům, hošanům a dědouškům přináší požitek i...

Samá specialitka! Ajurvédský čaj sestavený na míru mužům, chlapům, klukům, hošanům a dědouškům přináší požitek i užitek. Tak to mají přece pánové rádi. Síla bylin a koření příjemně povzbudí, pofouká bolístky a přinese žádoucí relax. Bylinky pro muže můžete pít celý den.Kvalitní a oblíbený kousek AJURVÉDSKÝ ČAJ BYLINKY PRO jde získat taky tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii ajurvédský čaj. Nyní koupíte ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za super ceny. Máme toho více, máme v nabídce ovšem další produkty od dodavatele Manu tea. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Manu tea pro své zákazníky prodává špičkové produkty !

Tento velmi oblíbený produkt AJURVÉDSKÝ ČAJ BYLINKY PRO MUŽE, od společnosti se zárukou kvality Manu tea máte možnost koupit u nás právě za výborné peníze. Akční cena již od 109 Kč.