AJURVÉDSKÝ ČAJ VEČERNÍ HVĚZDA, 50g

Večerní hvězda je čaj mimořádně harmonický, voňavý a uklidňující. Namíchali jsme ho podle zákonitostí Ajurvédy, tedy s... více informací »
AJURVÉDSKÝ ČAJ VEČERNÍ HVĚZDA
Značka: Manu tea
101 Kč
Ověřit dostupnost »
Večerní hvězda je čaj mimořádně harmonický, voňavý a uklidňující. Namíchali jsme ho podle zákonitostí Ajurvédy, tedy s...

Večerní hvězda je čaj mimořádně harmonický, voňavý a uklidňující. Namíchali jsme ho podle zákonitostí Ajurvédy, tedy s ohledem na vaše zdraví duševní i tělesné. Obsahuje ovoce, bylinky a koření v nejvyšší kvalitě. Připravíte z nich jak nápoj teplý, tak vynikající ice tea. V obou případech vás bude hýčkat mandarinkovou chutí s jemně bylinkovými tóny. Výjimečný produkt AJURVÉDSKÝ ČAJ VEČERNÍ HVĚZDA, jde pořídit prostě tady na stránkách umístěný v rubrice ajurvédský čaj. Mrkněte na parádní produkty z této populární rubriky za příznivou cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Manu tea vám nabízí top produkty.!

Povedený výrobek AJURVÉDSKÝ ČAJ VEČERNÍ HVĚZDA, od značky s dobrým jménem Manu tea můžete sehnat v naší nabídce v bezva akci. V akci od 101 Kč.