AJURVÉDSKÝ ČAJ WELLNESS BIO, 500g

Tomuto čaji jsme do kolonky příchuť napsali „přírodní“. Jiné slovo totiž ani čistou kompozici bylinek a koření nemůže... více informací »
AJURVÉDSKÝ ČAJ WELLNESS BIO
Značka: Manu tea
556 Kč
Ověřit dostupnost »
Tomuto čaji jsme do kolonky příchuť napsali „přírodní“. Jiné slovo totiž ani čistou kompozici bylinek a koření nemůže...

Tomuto čaji jsme do kolonky příchuť napsali „přírodní“. Jiné slovo totiž ani čistou kompozici bylinek a koření nemůže popsat. Ajurvédský čaj Wellness je tak jemný, že ve vašich útrobách zanechá jen lehounký dotek lékořice, skořice, fenyklu a tulsi bazalky. Budete mít stálý úsměv na tváři a chuť dělat dobré skutky. Tento kvalitní výrobek AJURVÉDSKÝ ČAJ WELLNESS BIO, můžete dostat zrovna tady na našem webu ve známé kategorii ajurvédský čaj. Prozkoumejte akční produkty z této sekce za mimořádně nízkou cenu! Dodavatel Manu tea pro své zákazníky poskytuje kvalitní výrobky.! To však není vše, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na další kvalitní zboží od značky Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento nejprodávanější produkt AJURVÉDSKÝ ČAJ WELLNESS BIO, od oblíbené značky se zárukou kvality Manu tea můžete koupit aktuálně na našich stránkách za příznivou cenu! Aktuálně za 556 Kč.