ANGLICKÝ KARAMEL – černý čaj, 10g

Voňavý čaj, něco dobrého k zakousnutí, knížka a hřejivé ponožky. Takhle nějak si představujeme chvíle strávené s Anglickým... více informací »
ANGLICKÝ KARAMEL - černý čaj
Značka: Manu tea
46 Kč
Ověřit dostupnost »
Voňavý čaj, něco dobrého k zakousnutí, knížka a hřejivé ponožky. Takhle nějak si představujeme chvíle strávené s Anglickým...

Voňavý čaj, něco dobrého k zakousnutí, knížka a hřejivé ponožky. Takhle nějak si představujeme chvíle strávené s Anglickým karamelem. Zvolte si sami, jaké budou ty vaše. Vynikající černý čaj kombinovaný s karamelem si vychutnáte v létě i v zimě. Pijte ho „jen tak“, nebo k němu přidejte mléko. Zjemníte jeho chuť a znásobíte delikátnost.
Tento designový produkt jde nakoupit právě teď tady na stránkách v populární rubrice aromatizovaný černý čaj. Připravili jsme pro vás kvalitní výrobky z této známé sekce za parádní cenu. U nás nabízíme více, mrkněte také na další kousky značky Manu tea. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný výrobek ANGLICKÝ KARAMEL - černý čaj, od našeho výrobce Manu tea můžete dostat ještě dnes za akční cenu. V současnosti za 46 Kč.