ANGLICKÝ KARAMEL – černý čaj, 50g

Voňavý čaj, něco dobrého k zakousnutí, knížka a hřejivé ponožky. Takhle nějak si představujeme chvíle strávené s Anglickým... více informací »
ANGLICKÝ KARAMEL - černý čaj
Značka: Manu tea
98 Kč
Ověřit dostupnost »
Voňavý čaj, něco dobrého k zakousnutí, knížka a hřejivé ponožky. Takhle nějak si představujeme chvíle strávené s Anglickým...

Voňavý čaj, něco dobrého k zakousnutí, knížka a hřejivé ponožky. Takhle nějak si představujeme chvíle strávené s Anglickým karamelem. Zvolte si sami, jaké budou ty vaše. Vynikající černý čaj kombinovaný s karamelem si vychutnáte v létě i v zimě. Pijte ho „jen tak“, nebo k němu přidejte mléko. Zjemníte jeho chuť a znásobíte delikátnost.
Tento exkluzivní produkt máte možnost najít právě zde tady a teď na našich stránkách v populární kategorii aromatizovaný černý čaj. Podívejte se na ještě podobné produkty ze zmíněné rubriky ve výhodné akci. Známý dodavatel Manu tea vám představuje vynikající zboží.!

Unikátní produkt ANGLICKÝ KARAMEL - černý čaj, od značky se skvělou pověstí Manu tea můžete najít u nás teď za outletovou cenu! Stojí teď u nás 98 Kč.