ASSAM TFGOP 1 – černý čaj, 1000g

Vodu na čaj nevařte zbytečně dlouho. Čajové lístky nasypte do předehřáté konvice a zalijte. Louhujte tři minuty a můžete... více informací »
ASSAM TFGOP 1 -  černý čaj
Značka: Manu tea
894 Kč
Ověřit dostupnost »
Vodu na čaj nevařte zbytečně dlouho. Čajové lístky nasypte do předehřáté konvice a zalijte. Louhujte tři minuty a můžete...

Vodu na čaj nevařte zbytečně dlouho. Čajové lístky nasypte do předehřáté konvice a zalijte. Louhujte tři minuty a můžete jantarový nápoj rozlévat do šálků. Podávejte je přátelům kolem stolku, povídejte si, vzpomínejte, plánujte. Přesně pro takové chvíle se narodil černý čaj z Assamu. Byl stvořen, aby vnášel harmonii a pohodu tam, kde si ji umí užít.
Tento akční produkt ASSAM TFGOP 1 – černý čaj, 1000g je dostupný bez obtíží tady a teď na našich stránkách v populární rubrice assam černý čaj. Podívejte se na ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie v bezva akci! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také další prověřené zboží od značky Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající kousek ASSAM TFGOP 1 - od známé společnosti Manu tea lze zakoupit aktuálně za výhodnou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 894 Kč.