BRUSINKO KAKTUSOVÝ – černý čaj, 100g

Černý čaj v nejlepší formě. Sladkokyselkavá dobrota z naší dílny vás ohromí, jakmile otevřete sáček. Jak by taky ne, když... více informací »
BRUSINKO KAKTUSOVÝ - černý čaj
Značka: Manu tea
132 Kč
Ověřit dostupnost »
Černý čaj v nejlepší formě. Sladkokyselkavá dobrota z naší dílny vás ohromí, jakmile otevřete sáček. Jak by taky ne, když...

Černý čaj v nejlepší formě. Sladkokyselkavá dobrota z naší dílny vás ohromí, jakmile otevřete sáček. Jak by taky ne, když jsme ji namíchali z úžasných lístků cejlonských čajovníků, mrazem sušeného ovoce a jasmínových květů. Osvěží nejen vůní, ale i chutí. Začněte jím den, nebo si prodlužte aktivní odpoledne. S brusinkami, ananasem a černým čajem z ostrova, na němž byla první čajová plantáž vysazena roku 1867.
Tento velmi oblíbený produkt BRUSINKO KAKTUSOVÝ – černý čaj, máte možnost pořídit rovněž na webu v kategorii aromatizovaný černý čaj! Pořiďte si akční zboží ve zmíněné kategorii ve výhodné akci! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Manu tea dlouhodobě poskytuje skvělé zboží. za skutečně nížkou cenu. Udělejte si radost. To však není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce také více kousků od výrobce Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt BRUSINKO KAKTUSOVÝ - černý čaj, od známého výrobce Manu tea máte možnost nakoupit právě teď v nabídce extra výhodně. Nyní získáte od 132 Kč.