BRUSINKO KAKTUSOVÝ – černý čaj, 500g

Černý čaj v nejlepší formě. Sladkokyselkavá dobrota z naší dílny vás ohromí, jakmile otevřete sáček. Jak by taky ne, když... více informací »
BRUSINKO KAKTUSOVÝ - černý čaj
Značka: Manu tea
403 Kč
Ověřit dostupnost »
Černý čaj v nejlepší formě. Sladkokyselkavá dobrota z naší dílny vás ohromí, jakmile otevřete sáček. Jak by taky ne, když...

Černý čaj v nejlepší formě. Sladkokyselkavá dobrota z naší dílny vás ohromí, jakmile otevřete sáček. Jak by taky ne, když jsme ji namíchali z úžasných lístků cejlonských čajovníků, mrazem sušeného ovoce a jasmínových květů. Osvěží nejen vůní, ale i chutí. Začněte jím den, nebo si prodlužte aktivní odpoledne. S brusinkami, ananasem a černým čajem z ostrova, na němž byla první čajová plantáž vysazena roku 1867.
Tento žádaný produkt BRUSINKO KAKTUSOVÝ – černý čaj, 500g máte možnost sehnat přímo na našem webu v oblíbené kategorii aromatizovaný černý čaj. Vyberte si jiné zboží ve zmiňované kategorii za extra cenu! Známá značka Manu tea má na skladě vynikající produkty za super ceny!

Tento skvělý produkt BRUSINKO KAKTUSOVÝ - černý čaj, od společnosti s předním postavením na trhu Manu tea pořídíte u nás teď za parádní cenu! Levně za 403 Kč.