BRUSINKOVO – KAKTUSOVÝ – zelený čaj, 100g

Prožitek a radost zároveň – takové emoce vzbuzuje popíjení zdraví prospěšného a chuťovým buňkám lahodícího čaje s... více informací »
BRUSINKOVO - KAKTUSOVÝ - zelený čaj
Značka: Manu tea
124 Kč
Ověřit dostupnost »
Prožitek a radost zároveň – takové emoce vzbuzuje popíjení zdraví prospěšného a chuťovým buňkám lahodícího čaje s...

Prožitek a radost zároveň – takové emoce vzbuzuje popíjení zdraví prospěšného a chuťovým buňkám lahodícího čaje s brusinkami a květy jasmínu. Jako základ jsme použili populární zelenou Senchu. To proto, aby potěšení z vašeho šálku mohlo být znásobeno dávkou antioxidantů, vitaminů, stopových prvků a samozřejmě teinu. Velmi prodávaný produkt BRUSINKOVO – KAKTUSOVÝ – zelený čaj, 100g máte možnost najít nyní tu na našich stránkách umístěný v rubrice aromatizovaný zelený čaj! Najděte si ještě podobné zboží z této rubriky za báječnou cenu! Významný dodavatel Manu tea dlouhodobě vyrábí skvělý sortiment.! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás další prověřené produkty od značky Manu tea. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt BRUSINKOVO - KAKTUSOVÝ - zelený od výrobce s dobrým jménem Manu tea je k sehnání v naší internetové nabídce opravdu výhodně. Aktuálně výhodně za 124 Kč.