BUDDHOVO MALÉ TAJEMSTVÍ – bílý čaj, 10g

Bílý čaj a zelený čaj, jasmín a bílý ibišek. Jaké tajemství se ukrývá v tomto lákavém sypaném čaji? Je z velké dálky: z... více informací »
BUDDHOVO MALÉ TAJEMSTVÍ - bílý čaj
Značka: Manu tea
54 Kč
Ověřit dostupnost »
Bílý čaj a zelený čaj, jasmín a bílý ibišek. Jaké tajemství se ukrývá v tomto lákavém sypaném čaji? Je z velké dálky: z...

Bílý čaj a zelený čaj, jasmín a bílý ibišek. Jaké tajemství se ukrývá v tomto lákavém sypaném čaji? Je z velké dálky: z míst oplývajících nádhernou přírodou a bohatými kulturními tradicemi. Ze země, která má jako jediná na světě stavbu viditelnou z vesmíru. Tajemství tam odpradávna střeží Buddha. Dokáže naslouchat i vyprávět. Stejně jako náš čaj. Svěřte se mu… Zlevněný produkt máte možnost pořídit rovněž tady u nás v rubrice aromatizovaný bílý čaj. Prozkoumejte kvalitní výrobky z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu. Oblíbený výrobce Manu tea pro své zákazníky nabízí prvotřídní zboží.. Vždyť to vidíte sami! To ovšem není vše, u nás nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od výrobce Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Velmi prodávaný výrobek BUDDHOVO MALÉ TAJEMSTVÍ - bílý čaj, originál od značky Manu tea máte možnost nakoupit aktuálně za skvělou cenu! Ceny od 54 Kč.