BYLINNÁ SMĚS RELAXAČNÍ – wellness čaj, 1000g

Vysedávání ve vířivce? Masáže, baňkování, fototerapie? Ale kdepak! Nejlepší relax si užijete hezky doma a v klidu. Ozdravná... více informací »
BYLINNÁ SMĚS RELAXAČNÍ - wellness čaj
Značka: Manu tea
1 126 Kč
Ověřit dostupnost »
Vysedávání ve vířivce? Masáže, baňkování, fototerapie? Ale kdepak! Nejlepší relax si užijete hezky doma a v klidu. Ozdravná...

Vysedávání ve vířivce? Masáže, baňkování, fototerapie? Ale kdepak! Nejlepší relax si užijete hezky doma a v klidu. Ozdravná kúra z náruče přírody vás hodí do pohody. Vsaďte na zelený Rooibos a Honeybush, pomeranče, ostružiny i rybíz. Čaj plný vitaminů a antioxidantů vám pomůže rozproudit krev a zároveň parádně zrelaxovat.Tento kvalitní a levný produkt lze pořídit prostě na našem webu umístěný v kategorii wellness čaj! Nyní si můžete vybrat oblíbené produkty z této kategorie snadno online! U nás nabízíme více, podívejte se také na více skvělých kousků od značky Manu tea. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Manu tea dodává špičkové produkty .

Hodně žádaný výrobek BYLINNÁ SMĚS RELAXAČNÍ - wellness čaj, od našeho předního výrobce Manu tea lze zakoupit právě teď u nás pořád výhodně! Akční cena od 1 126 Kč.