BYLINNÁ SMĚS RELAXAČNÍ – wellness čaj, 10g

Vysedávání ve vířivce? Masáže, baňkování, fototerapie? Ale kdepak! Nejlepší relax si užijete hezky doma a v klidu. Ozdravná... více informací »
BYLINNÁ SMĚS RELAXAČNÍ - wellness čaj
Značka: Manu tea
49 Kč
Ověřit dostupnost »
Vysedávání ve vířivce? Masáže, baňkování, fototerapie? Ale kdepak! Nejlepší relax si užijete hezky doma a v klidu. Ozdravná...

Vysedávání ve vířivce? Masáže, baňkování, fototerapie? Ale kdepak! Nejlepší relax si užijete hezky doma a v klidu. Ozdravná kúra z náruče přírody vás hodí do pohody. Vsaďte na zelený Rooibos a Honeybush, pomeranče, ostružiny i rybíz. Čaj plný vitaminů a antioxidantů vám pomůže rozproudit krev a zároveň parádně zrelaxovat. Tento velmi žádaný produkt BYLINNÁ SMĚS RELAXAČNÍ – wellness čaj, 10g máte možnost koupit také tady na našem webu v oblíbené sekci wellness čaj. Vyberte si ještě další kusy z této populární sekce za výhodné peníze. Věhlasná značka Manu tea pro své zákazníky prodává kvalitní produkty . Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento diskontní kus BYLINNÁ SMĚS RELAXAČNÍ - wellness čaj, od top výrobce Manu tea naleznete na našich stránkách pořád výhodně. Aktuálně za 49 Kč.