ČAGA SIBIŘSKÁ BIO houba (Chaga sibiřská, Inonotus obliquus) prášek, 1000g

Říkejte jí čaga, rezavec nebo podivný choroš. Přidejte ji do vody, kávy, džusu nebo teplé čokolády. A věřte, že její síla... více informací »
ČAGA SIBIŘSKÁ BIO houba (Chaga sibiřská
Značka: Manu tea
2 319 Kč
Ověřit dostupnost »
Říkejte jí čaga, rezavec nebo podivný choroš. Přidejte ji do vody, kávy, džusu nebo teplé čokolády. A věřte, že její síla...

Říkejte jí čaga, rezavec nebo podivný choroš. Přidejte ji do vody, kávy, džusu nebo teplé čokolády. A věřte, že její síla mnohé zmůže. Jak jinak, než unikátními účinky by ke své popularitě přišla. Chaga sibiřská patří k přírodním pokladům využívaným lidovými léčiteli od dob Mezopotámie po současnost. Její konzumací lze pozitivně ovlivnit imunitu, srdce a cévy, trávení. Na Sibiři ji používají šamani, v Japonsku se uplatňuje při náboženských obřadech.Super produkt seženete bezprostředně tady na stránkách v kategorii evropské bylinky! Připravili jsme pro vás ostatní produkty z naší kategorie za zcela nejnižší cenu! Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další kvalitní kousky od značky Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Manu tea dlouhodobě vyrábí špičkový sortiment !

Tento levný kousek ČAGA SIBIŘSKÁ BIO houba (Chaga sibiřská, od našeho známého výrobce Manu tea můžete získat právě teď u nás extra výhodně. Teď za akční cenu 2 319 Kč.