ČAJ PRO ZDRAVÍ A KRÁSU – směs, 1000g

Neříkejte, že to nechcete – být zdraví a krásní. My tedy ano! Takže jsme vzali všechny dobroty prospívající duševní i... více informací »
ČAJ PRO ZDRAVÍ A KRÁSU - směs
Značka: Manu tea
1 158 Kč
Ověřit dostupnost »
Neříkejte, že to nechcete – být zdraví a krásní. My tedy ano! Takže jsme vzali všechny dobroty prospívající duševní i...

Neříkejte, že to nechcete – být zdraví a krásní. My tedy ano! Takže jsme vzali všechny dobroty prospívající duševní i fyzické kondici a namíchali z nich blahodárný sypaný čaj. Dodává vitaminy, minerály a antioxidanty, chutná luxusně a ani moc nestojí. Snad neváháte? Čaj pro zdraví a krásu potřebuje každý!Neodolatelný produkt ČAJ PRO ZDRAVÍ A KRÁSU – dostanete bezprostředně tu na našich stránkách zařazený v rubrice bylinný čaj. Vyberte si zcela nové kousky z této populární sekce v akci! Významný dodavatel Manu tea pro své zákazníky poskytuje skvělé výrobky za skutečně nížkou cenu. Nakupujte výhoděn u nás. Možná ale hledáte něco jiného, máme toho více! Máme v nabídce více produktů od značky Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt ČAJ PRO ZDRAVÍ A KRÁSU - s osvědčenou značkou Manu tea pohodlně pořídíte tady za super cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 1 158 Kč.