ČAJ PRO ZDRAVÍ A KRÁSU – směs, 100g

Neříkejte, že to nechcete – být zdraví a krásní. My tedy ano! Takže jsme vzali všechny dobroty prospívající duševní i... více informací »
ČAJ PRO ZDRAVÍ A KRÁSU - směs
Značka: Manu tea
191 Kč
Ověřit dostupnost »
Neříkejte, že to nechcete – být zdraví a krásní. My tedy ano! Takže jsme vzali všechny dobroty prospívající duševní i...

Neříkejte, že to nechcete – být zdraví a krásní. My tedy ano! Takže jsme vzali všechny dobroty prospívající duševní i fyzické kondici a namíchali z nich blahodárný sypaný čaj. Dodává vitaminy, minerály a antioxidanty, chutná luxusně a ani moc nestojí. Snad neváháte? Čaj pro zdraví a krásu potřebuje každý! Super produkt je dostupný rovnou tady na stránkách zařazený v kategorii bylinný čaj. Podívejte se na skvělé produkty z této oblíbené rubriky za super peníze. Známý dodavatel Manu tea má na skladě špičkové zboží za extra cenu. Nebojte, máme toho více, mrkněte také na další kousky od výrobce Manu tea. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt ČAJ PRO ZDRAVÍ A KRÁSU - směs, od výrobce se skvělou pověstí Manu tea je k dispozici zrovna opravdu levně! Aktuálně výhodně za 191 Kč.