CEYLON HIGH GROWN OP – černý čaj, 1000g

Výborná kvalita za super cenu – to je cejlonský černý čaj, který jsme objevili na našich cestách po nejlepších čajových... více informací »
CEYLON  HIGH GROWN OP - černý čaj
Značka: Manu tea
1 085 Kč
Ověřit dostupnost »
Výborná kvalita za super cenu – to je cejlonský černý čaj, který jsme objevili na našich cestách po nejlepších čajových...

Výborná kvalita za super cenu – to je cejlonský černý čaj, který jsme objevili na našich cestách po nejlepších čajových zahradách světa. Roste vysoko nad mořem, sbírá se ručně a charakterizuje ho nezaměnitelná vůně a decentní nasládlost. Přitažlivě elegantní Ceylon High Grow OP se může směle zařadit i do vašeho Top 10 černých čajů.
Tento velmi oblíbený produkt CEYLON HIGH GROWN OP – černý čaj, dostanete snadno tady a teď na našem webu v rubrice ceylon černý čaj! Podívejte se na kvalitní produkty z naší rubriky za outletovou cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce více kousků značky Manu tea. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Manu tea dlouhodobě poskytuje špičkové výrobky..

Oblíbený a kvalitní produkt CEYLON HIGH GROWN OP od odblíbeného výrobce Manu tea pohodlně seženete tady teď napořád výhodně! Aktuálně v akci od 1 085 Kč.