CEYLON HIGH GROWN OP – černý čaj, 50g

Výborná kvalita za super cenu – to je cejlonský černý čaj, který jsme objevili na našich cestách po nejlepších čajových... více informací »
CEYLON  HIGH GROWN OP - černý čaj
Značka: Manu tea
110 Kč
Ověřit dostupnost »
Výborná kvalita za super cenu – to je cejlonský černý čaj, který jsme objevili na našich cestách po nejlepších čajových...

Výborná kvalita za super cenu – to je cejlonský černý čaj, který jsme objevili na našich cestách po nejlepších čajových zahradách světa. Roste vysoko nad mořem, sbírá se ručně a charakterizuje ho nezaměnitelná vůně a decentní nasládlost. Přitažlivě elegantní Ceylon High Grow OP se může směle zařadit i do vašeho Top 10 černých čajů. Unikátní a oblíbený výrobek lze nakoupit aktuálně tady a teď na našem webu v rubrice ceylon černý čaj. Nyní pořídíte parádní výrobky z této známé kategorie za báječnou cenu! Věhlasný výrobce Manu tea pro vás vyrábí špičkový sortiment.. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás najdete více kousků od značky Manu tea. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek CEYLON HIGH GROWN od naší známé značky Manu tea pohodlně nakoupíte v aktuální nabídce za báječnou cenu! Nabídka již od 110 Kč.