CEYLON OP 1 PETTIAGALLA – černý čaj, 250g

Haló, haló! Přivážíme jemný, nasládlý a aromatický černý čaj z Cejlonu. Pravá Asie na váš stůl v nejvyšší čerstvosti a... více informací »
CEYLON OP 1 PETTIAGALLA - černý čaj
Značka: Manu tea
305 Kč
Ověřit dostupnost »
Haló, haló! Přivážíme jemný, nasládlý a aromatický černý čaj z Cejlonu. Pravá Asie na váš stůl v nejvyšší čerstvosti a...

Haló, haló! Přivážíme jemný, nasládlý a aromatický černý čaj z Cejlonu. Pravá Asie na váš stůl v nejvyšší čerstvosti a za krásnou cenu. Užijte si den plný energie, inspirace a veselé mysli. Cejlonské čaje osvěží a zahřejí. Jejich pitím předejdete záludným chorobám i špatné náladě. Kdo koupí, ten rozhodně neprohloupí. Konec hlášení! Velmi žádaný produkt CEYLON OP 1 PETTIAGALLA lze zakoupit právě zde tu na stránkách v sekci ceylon černý čaj! Podívejte se na ještě jiné výrobky ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás nabízíme více, máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od dodavatele Manu tea. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný kousek CEYLON OP 1 PETTIAGALLA - od známého dodavatele Manu tea jde nakoupit online ve výhodné akci! Nabídky již od 305 Kč.