CHINA CHUN MEE – zelený čaj, 100g

Číňané ho pojmenovali Vzácné obočí a pijí ho denně. O lahodném, lehce nasládlém čaji, který povzbuzuje a otevírá mysl, se... více informací »
CHINA CHUN  MEE - zelený čaj
Značka: Manu tea
126 Kč
Ověřit dostupnost »
Číňané ho pojmenovali Vzácné obočí a pijí ho denně. O lahodném, lehce nasládlém čaji, který povzbuzuje a otevírá mysl, se...

Číňané ho pojmenovali Vzácné obočí a pijí ho denně. O lahodném, lehce nasládlém čaji, který povzbuzuje a otevírá mysl, se brzy doslechli i v Evropě. Tradiční čínský zelený čaj se tak zařadil k populárním osvěžujícím nápojům i na starém kontinentu. Údajně voní jako les a země po bouřce a při pečlivém chutnání ucítíme nasládlé tóny švestek. Unikátní kus CHINA CHUN MEE – zelený čaj, 100g je k dispozici ještě na našem webu v oblíbené sekci čistý zelený čaj! Podívejte se na ještě další produkty ve zmíněné rubrice za příznivou cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další kvalitní zboží od dodavatele Manu tea. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt CHINA CHUN MEE - od značky Manu tea máte možnost dostat zrovna dneska skutečně výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 126 Kč.