CHINA FUDING XIN GONG YI – bílý čaj, 1000g

Mimořádně vzácný bílý čaj Xin Gong Yi (volně přeloženo jako Nové řemeslo) je zkrátka jiný. A právě tím je dokonalý. Mezi... více informací »
CHINA FUDING XIN GONG YI - bílý čaj
Značka: Manu tea
2 262 Kč
Ověřit dostupnost »
Mimořádně vzácný bílý čaj Xin Gong Yi (volně přeloženo jako Nové řemeslo) je zkrátka jiný. A právě tím je dokonalý. Mezi...

Mimořádně vzácný bílý čaj Xin Gong Yi (volně přeloženo jako Nové řemeslo) je zkrátka jiný. A právě tím je dokonalý. Mezi ostatními čaji je to ještě pískle, protože světlo světa spatřil poprvé až v druhé polovině minulého století. Hrdě si však buduje své jméno a svou domovinu Fuding již nesmazatelně zapsal do čajové mapy světa. Pohodlně se tedy uvelebte a zjistěte se šálkem v ruce, jak je to s tím řemeslem a zlatým dnem.Neodolatelný produkt CHINA FUDING XIN GONG YI – je k dostání mimo jiné na webu zařazený v kategorii čistý bílý čaj! Nyní si můžete vybrat skvělé produkty z této známé kategorie za báječnou cenu. Známý dodavatel Manu tea vám poskytuje skvělé výrobky za dobré ceny. Máme toho více, prozkoumejte u nás více produktů od výrobce Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt CHINA FUDING XIN GONG od značky s tradicí a dobrou pověstí Manu tea můžete získat právě teď u nás extra se slevou. Momentálně v akci za 2 262 Kč.