CHINA FUJIAN JASMINE PI LO CHUN – zelený čaj, 50g

V sevření hor a oceánu vyrostly první jarní lístky jako stvořené pro čaj nejvyšší kvality. Pi Lo Chun je mimořádný sám o... více informací »
CHINA FUJIAN JASMINE  PI LO CHUN - zelený čaj
Značka: Manu tea
187 Kč
Ověřit dostupnost »
V sevření hor a oceánu vyrostly první jarní lístky jako stvořené pro čaj nejvyšší kvality. Pi Lo Chun je mimořádný sám o...

V sevření hor a oceánu vyrostly první jarní lístky jako stvořené pro čaj nejvyšší kvality. Pi Lo Chun je mimořádný sám o sobě, když je ale ještě provoněný jasmínem, stane se zážitkem i pouhé otevření balíčku s tímto pokladem. Omamné aroma je tak dokonalou společností pro pozoruhodný tanec drobných spirálek lístků a vytříbenou chuť připraveného nálevu.
Tento oblíbený výrobek CHINA FUJIAN JASMINE najdete pohodlně tady u nás v oblíbené rubrice čistý zelený čaj! Připravili jsme nové produkty z této známé sekce za výborné peníze. Máme toho více, máme v nabídce další skvělé zboží značky Manu tea. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný kus CHINA FUJIAN JASMINE PI LO CHUN - zelený od společnosti s dlouholetou tradicí Manu tea můžete dostat zrovna dnes za zcela nejnižší cenu. Nyní pořídíte za 187 Kč.