CHINA KEEMUN CONGU – černý čaj, 10g

Jen samá superlativa! Čínská špička mezi černými čaji má bohatou, v závěru ovocnou chuť s lehkým dotekem kouře. China Keemun... více informací »
CHINA KEEMUN CONGU - černý čaj
Značka: Manu tea
56 Kč
Ověřit dostupnost »
Jen samá superlativa! Čínská špička mezi černými čaji má bohatou, v závěru ovocnou chuť s lehkým dotekem kouře. China Keemun...

Jen samá superlativa! Čínská špička mezi černými čaji má bohatou, v závěru ovocnou chuť s lehkým dotekem kouře. China Keemun Congu poslouží pro ranní rychlý start i překonání odpolední únavy. Obsahuje dost kofeinu na to, aby z vašich dnů udělal radostnou jízdu plnou výbušné energie. I proto se přidává do prominentních směsí klasických anglických černých čajů. A ta vůně, ta je prostě luxusní! Tento vynikající výrobek CHINA KEEMUN CONGU – černý čaj, 10g je dostupný již dnes tady na našich stránkách zařazený v rubrice keemun černý čaj! Najděte si ještě jiné zboží ze zmíněné kategorie v akci!

Unikátní a žádaný kus CHINA KEEMUN CONGU - od společnosti s úžasnou pověstí Manu tea snadno můžete sehnat již dnes za akční cenu! Cena již od 56 Kč.