CHINA PHOENIX DAN CONG – oolong, 50g

Vzácný čínský čaj, který byl svého času součástí tradičních rituálů při nejvzácnějších příležitostech a za dob... více informací »
CHINA PHOENIX DAN CONG - oolong
Značka: Manu tea
546 Kč
Ověřit dostupnost »
Vzácný čínský čaj, který byl svého času součástí tradičních rituálů při nejvzácnějších příležitostech a za dob...

Vzácný čínský čaj, který byl svého času součástí tradičních rituálů při nejvzácnějších příležitostech a za dob vlády dynastie Sung se uznával jako platidlo pro císařské desátky. I dnes však nese punc dokonalosti a není proto divu, že si drží svou neměnnou pozici mezi padesáti nejslavnějšími čaji Číny.Hodně prodávaný kousek CHINA PHOENIX DAN CONG – oolong, 50g je k dostání snadno tady u nás umístěný v rubrice čistý oolong! Nyní najdete zlevněné zboží ze zmíněné rubriky za super ceny. To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce najdete další skvělé kousky od značky Manu tea. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Manu tea pro vás vyrábí top produkty. za extra cenu.

Často hledaný výrobek CHINA PHOENIX DAN CONG od skvělého a známého výrobce Manu tea lze nakoupit v naší online nabídce za rozumné peníze! V současnosti pořídíte za cenu 546 Kč.