CHINA SENCHA – zelený čaj, 1000g

V historii zeleného čaje nacházíme milník, od něhož se odvíjí dlouhá tradice jeho pití a počátek velké oblíbenosti. Jde o... více informací »
CHINA SENCHA - zelený čaj
Značka: Manu tea
598 Kč
Ověřit dostupnost »
V historii zeleného čaje nacházíme milník, od něhož se odvíjí dlouhá tradice jeho pití a počátek velké oblíbenosti. Jde o...

V historii zeleného čaje nacházíme milník, od něhož se odvíjí dlouhá tradice jeho pití a počátek velké oblíbenosti. Jde o Kissa Yojoki, Knihu čaje, která v roce 1191 popsala pět životně důležitých orgánů, které čaj pozitivně ovlivňuje. Ověřte si na vlastní kůži, že autor obsáhlého spisu, zenový mnich Eisai, nepsal jen tak do větru. Vyzkoušejte pravý čínský zelený čaj. Žádný prach, jen celé lístky!Nový kousek lze pořídit jednoduše tady u nás umístěný v sekci čistý zelený čaj. Nyní můžete najít nové produkty z naší rubriky za výhodné peníze. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další skvělé zboží od značky Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Manu tea dlouhodobě prodává skvělé zboží. za báječnou cenu! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Hodně povedený produkt CHINA SENCHA - zelený čaj, od společnosti s dlouholetou tradicí Manu tea můžete získat aktuálně na našich stránkách za akční cenu! Právě lze objednat jen za 598 Kč.