CHINA SENCHA – zelený čaj, 500g

V historii zeleného čaje nacházíme milník, od něhož se odvíjí dlouhá tradice jeho pití a počátek velké oblíbenosti. Jde o... více informací »
CHINA SENCHA - zelený čaj
Značka: Manu tea
323 Kč
Ověřit dostupnost »
V historii zeleného čaje nacházíme milník, od něhož se odvíjí dlouhá tradice jeho pití a počátek velké oblíbenosti. Jde o...

V historii zeleného čaje nacházíme milník, od něhož se odvíjí dlouhá tradice jeho pití a počátek velké oblíbenosti. Jde o Kissa Yojoki, Knihu čaje, která v roce 1191 popsala pět životně důležitých orgánů, které čaj pozitivně ovlivňuje. Ověřte si na vlastní kůži, že autor obsáhlého spisu, zenový mnich Eisai, nepsal jen tak do větru. Vyzkoušejte pravý čínský zelený čaj. Žádný prach, jen celé lístky! Zcela unikátní kousek CHINA SENCHA – zelený čaj, 500g můžete sehnat zrovna tady na webu v oblíbené rubrice čistý zelený čaj! Nyní můžete najít další produkty z této známé sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete další skvělé kousky značky Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a oblíbený výrobek CHINA SENCHA - zelený čaj, od kvalitní značky Manu tea pohodlně seženete momentálně v naši nabídce skutečně levně. Aktuálně za 323 Kč.