CHINA WHITE BUTTERFLY – bílý čaj, 1000g

Nechte se zlákat hedvábně jemnou chutí tohoto unikátního čínského čaje z věhlasného čajového regionu Yunnan. Na křídlech... více informací »
CHINA WHITE BUTTERFLY - bílý čaj
Značka: Manu tea
6 578 Kč
Ověřit dostupnost »
Nechte se zlákat hedvábně jemnou chutí tohoto unikátního čínského čaje z věhlasného čajového regionu Yunnan. Na křídlech...

Nechte se zlákat hedvábně jemnou chutí tohoto unikátního čínského čaje z věhlasného čajového regionu Yunnan. Na křídlech Bílého motýla, jak mu v překladu říkají, se Vaše mysl uklidní a Vy si užijete každý doušek lahodného nápoje. Navíc, díky nízkému obsahu teinu. Výjimečný kousek CHINA WHITE BUTTERFLY – je k dostání bez obtíží tady na stránkách ve známé kategorii čajové legendy. Vyhledejte si akční výrobky ve zmiňované kategorii za internetové ceny! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte také na další kvalitní kousky od dodavatele Manu tea. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt CHINA WHITE BUTTERFLY - bílý čaj, od známé společnosti Manu tea snadno seženete momentálně za super peníze. Momentálně k dispozici za 6 578 Kč.