CITRUSOVÉ POKUŠENÍ – ovocný čaj, 1000g

První prima zpráva je, že Citrusové pokušení neobsahuje ibišek. Mohou si ho tedy bez omezení užívat malé děti i těhotné... více informací »
CITRUSOVÉ  POKUŠENÍ - ovocný čaj
Značka: Manu tea
1 646 Kč
Ověřit dostupnost »
První prima zpráva je, že Citrusové pokušení neobsahuje ibišek. Mohou si ho tedy bez omezení užívat malé děti i těhotné...

První prima zpráva je, že Citrusové pokušení neobsahuje ibišek. Mohou si ho tedy bez omezení užívat malé děti i těhotné ženy. Druhá prima zpráva je, že Citrusové pokušení neobsahuje ani tein. Je proto skvělou volbou i pro osoby se spánkovými problémy. A třetí prima zpráva je… že Citrusové pokušení všem chutná! Designový výrobek CITRUSOVÉ POKUŠENÍ – ovocný čaj, 1000g dostanete jednoduše tady a teď na našem webu v populární sekci ovocný čaj bez ibišku! Pořiďte si unikátní výrobky ve zmiňované rubrice za rozumné peníze. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! U nás totiž najdete další prověřené zboží značky Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Manu tea dlouhodobě nabízí skvělé výrobky.!

Hodně prodávaný produkt CITRUSOVÉ POKUŠENÍ - ovocný od skvělé a známé značky Manu tea pohodlně dostanete na našich stránkách teď pořád výhodně! Aktuálně v akci za 1 646 Kč.