DARJEELING EARL GREY – černý čaj, 250g

Slavný Earl Grey má mnoho variací. Tato je založena na černém indickém čaji. Dochucením bergamotem vznikl osvěžující a velmi... více informací »
DARJEELING EARL GREY - černý čaj
Značka: Manu tea
386 Kč
Ověřit dostupnost »
Slavný Earl Grey má mnoho variací. Tato je založena na černém indickém čaji. Dochucením bergamotem vznikl osvěžující a velmi...

Slavný Earl Grey má mnoho variací. Tato je založena na černém indickém čaji. Dochucením bergamotem vznikl osvěžující a velmi příjemný čaj vhodný k popíjení během celého dne. Jeho svíravost vás probudí, bergamotová silice dokonale osvěží. Někdo ho pije s mlékem, jiný s cukrem, v našich končinách se podává s citronem. Vyberte si sami, jak vám bude Earl Grey chutnat nejvíc.Akční a ve slevě produkt DARJEELING EARL GREY – černý jde koupit pohodlně tady u nás v populární rubrice aromatizovaný černý čaj! Vyberte si akční kousky ve zmíněné sekci za outletovou cenu! Oblíbená značka Manu tea pro vás vyrábí velmi kvalitní produkty..

Unikátní a žádaný výrobek DARJEELING EARL GREY - černý čaj, od dodavatele kvalitních produktů Manu tea najdete právě nyní na našich stránkách pořád výhodně! Pouze nyní za 386 Kč.