DARJEELING SECOND FLUSH FTGFOPI – černý čaj, 250g

Intenzivní a přitom jemný, svíravý a zároveň delikátně lahodný. Darjeeling se mezi nejpopulárnější světové čaje řadí... více informací »
DARJEELING SECOND FLUSH FTGFOPI - černý čaj
Značka: Manu tea
395 Kč
Ověřit dostupnost »
Intenzivní a přitom jemný, svíravý a zároveň delikátně lahodný. Darjeeling se mezi nejpopulárnější světové čaje řadí...

Intenzivní a přitom jemný, svíravý a zároveň delikátně lahodný. Darjeeling se mezi nejpopulárnější světové čaje řadí úplně právem. Ročně se ho ve vysokohorské oblasti neurodí mnoho, ale o to větší je péče, kterou mu pěstitelé věnují. Ani vy o ni nebudete ochuzeni. Poznáte ji v účincích, chuti i aroma. Darjeeling Second Flush FTGFOPI přivede váš vnitřní motor do vysokých otáček! Tento kvalitní a žádaný produkt DARJEELING SECOND FLUSH FTGFOPI – černý čaj, 250g můžete nakoupit právě zde tady na webu v populární kategorii darjeeling černý čaj! Získejte unikátní výrobky z této oblíbené sekce za akční cenu! Máme toho více, podívejte se také na více kousků od výrobce Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt DARJEELING SECOND FLUSH FTGFOPI od populárního výrobce Manu tea je k sehnání na našich stránkách nyní za výborné peníze. Ceny od 395 Kč.