DARJEELING TGFOP1 SILVERHILL – černý čaj, 100g

Když jsme se dozvěděli o vynikajících vlastnostech tohoto Darjeelingu, museli jsme ho ochutnat. A protože je skvělý a naprosto... více informací »
DARJEELING TGFOP1 SILVERHILL - černý čaj
Značka: Manu tea
184 Kč
Ověřit dostupnost »
Když jsme se dozvěděli o vynikajících vlastnostech tohoto Darjeelingu, museli jsme ho ochutnat. A protože je skvělý a naprosto...

Když jsme se dozvěděli o vynikajících vlastnostech tohoto Darjeelingu, museli jsme ho ochutnat. A protože je skvělý a naprosto unikátní, nakoupili jsme ho dost i pro vás. Když dojde, okamžitě vyrážíme k našemu indickému dodavateli pro čerstvou várku. Silverhill představuje kvalitní třídu prvního jarního sběru s mléčnou oblostí a špetkou povznášející pikantnosti.
Velmi oblíbený produkt DARJEELING TGFOP1 SILVERHILL – černý čaj, 100g můžete pořídit taky tady u nás v populární rubrice darjeeling černý čaj. Máme pro vás ještě podobné produkty z této známé sekce za výborné peníze! Mezi zákazníky oblíbená značka Manu tea pro své zákazníky nabízí špičkové produkty za neuvěřitelně výhodné ceny.

Exkluzivní výrobek DARJEELING TGFOP1 SILVERHILL - černý čaj, od dodavatele kvalitních produktů Manu tea máte možnost najít právě dnes za mimořádně nízkou cenu! Aktuálně za 184 Kč.