DĚTSKÝ SEN PŘÍRODNÍ – ovocný čaj, 100g

Bez ibišku a v prvotřídní kvalitě! Tento předobrý ovocný čaj je snem nejen dětí, ale i jejich rodičů. Tolik zdravých věcí... více informací »
DĚTSKÝ SEN PŘÍRODNÍ - ovocný čaj
Značka: Manu tea
163 Kč
Ověřit dostupnost »
Bez ibišku a v prvotřídní kvalitě! Tento předobrý ovocný čaj je snem nejen dětí, ale i jejich rodičů. Tolik zdravých věcí...

Bez ibišku a v prvotřídní kvalitě! Tento předobrý ovocný čaj je snem nejen dětí, ale i jejich rodičů. Tolik zdravých věcí byste do jedné svačinky nenacpali. Udělali jsme to za vás a namíchali čaj, který ratolesti zbaví kašle, bolavého bříška i únavy. A jako bonus je přejde chuť na ten pytlík bonbonů, co omylem přinesla babička.
Ve slevě tento výrobek DĚTSKÝ SEN PŘÍRODNÍ – jde sehnat v pohodě tu na našich stránkách ve známé sekci ovocný čaj bez ibišku! Vyhledejte si podobné výrobky ve zmíněné kategorii jednoduše online! To není všechno, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od značky Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento akční a ve slevě výrobek DĚTSKÝ SEN PŘÍRODNÍ - od výrobce s dobrým jménem Manu tea jde nakoupit momentálně v naši nabídce za výhodnou cenu. Cena od 163 Kč.