DĚTSKÝ SEN PŘÍRODNÍ – ovocný čaj, 250g

Bez ibišku a v prvotřídní kvalitě! Tento předobrý ovocný čaj je snem nejen dětí, ale i jejich rodičů. Tolik zdravých věcí... více informací »
DĚTSKÝ SEN PŘÍRODNÍ - ovocný čaj
Značka: Manu tea
314 Kč
Ověřit dostupnost »
Bez ibišku a v prvotřídní kvalitě! Tento předobrý ovocný čaj je snem nejen dětí, ale i jejich rodičů. Tolik zdravých věcí...

Bez ibišku a v prvotřídní kvalitě! Tento předobrý ovocný čaj je snem nejen dětí, ale i jejich rodičů. Tolik zdravých věcí byste do jedné svačinky nenacpali. Udělali jsme to za vás a namíchali čaj, který ratolesti zbaví kašle, bolavého bříška i únavy. A jako bonus je přejde chuť na ten pytlík bonbonů, co omylem přinesla babička. Tento výjimečný produkt DĚTSKÝ SEN PŘÍRODNÍ – ovocný čaj, dostanete prostě tu ve známé kategorii ovocný čaj bez ibišku. Mrkněte na ještě podobné produkty z této sekce v akci! Populární značka Manu tea pro své zákazníky dodává top sortiment.. A to ještě není vše. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od značky Manu tea. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek DĚTSKÝ SEN PŘÍRODNÍ - ovocný od populárního výrobce Manu tea jde sehnat aktuálně na našich stránkách za super peníze. Zrovna nyní za cenu 314 Kč.