ENGLISH BREAKFAST – černý čaj, 100g

Anglie a „její“ čaj… Na britských ostrovech a v Irsku patří chvilky pro popíjení čaje k životnímu stylu. Směsi černých... více informací »
ENGLISH BREAKFAST - černý čaj
Značka: Manu tea
130 Kč
Ověřit dostupnost »
Anglie a „její“ čaj… Na britských ostrovech a v Irsku patří chvilky pro popíjení čaje k životnímu stylu. Směsi černých...

Anglie a „její“ čaj… Na britských ostrovech a v Irsku patří chvilky pro popíjení čaje k životnímu stylu. Směsi černých čajů se servírují podle denní doby – odpoledne známý Five o Clock Tea, tedy čaj o páté se sendvičem a čajovým pečivem, hned po probuzení Early Morning a ke snídani Breakfast Tea, k němuž patří míchaná vejce se šunkou, opečený toast a fazole. Začněte nový den po anglicku!
Zcela unikátní produkt ENGLISH BREAKFAST – černý čaj, jde pořídit mimo jiné na našem webu v rubrice ceylon černý čaj! Máme pro vás nové produkty z této populární sekce za nejlepší ceny. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů značky Manu tea. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt ENGLISH BREAKFAST - černý čaj, od výrobce Manu tea máte možnost sehnat aktuálně na našich stránkách za rozumné peníze. Cena již od 130 Kč.