ENGLISH BREAKFAST – černý čaj, 500g

Anglie a „její“ čaj… Na britských ostrovech a v Irsku patří chvilky pro popíjení čaje k životnímu stylu. Směsi černých... více informací »
ENGLISH BREAKFAST - černý čaj
Značka: Manu tea
395 Kč
Ověřit dostupnost »
Anglie a „její“ čaj… Na britských ostrovech a v Irsku patří chvilky pro popíjení čaje k životnímu stylu. Směsi černých...

Anglie a „její“ čaj… Na britských ostrovech a v Irsku patří chvilky pro popíjení čaje k životnímu stylu. Směsi černých čajů se servírují podle denní doby – odpoledne známý Five o Clock Tea, tedy čaj o páté se sendvičem a čajovým pečivem, hned po probuzení Early Morning a ke snídani Breakfast Tea, k němuž patří míchaná vejce se šunkou, opečený toast a fazole. Začněte nový den po anglicku! Tento velmi oblíbený produkt máte možnost najít již dnes tu umístěný v sekci ceylon černý čaj. Nyní si můžete koupit kvalitní produkty ze zmíněné sekce ve výprodejové akci. V očích zákazníků populární značka Manu tea vyrábí velmi kvalitní sortiment za parádní ceny!

Tento kvalitní a levný produkt ENGLISH BREAKFAST - černý od spolehlivého výrobce Manu tea najdete teď za outletovou cenu! Pouze nyní za 395 Kč.