FOG TEA BIO – zelený čaj, 1000g

Fog Tea je ušlechtilý čaj, jenž se zrodil v oparu vysokých hor. Přivezli jsme ho z čajové zahrady položené nad řekou Yangtze a... více informací »
FOG TEA BIO - zelený čaj
Značka: Manu tea
1 386 Kč
Ověřit dostupnost »
Fog Tea je ušlechtilý čaj, jenž se zrodil v oparu vysokých hor. Přivezli jsme ho z čajové zahrady položené nad řekou Yangtze a...

Fog Tea je ušlechtilý čaj, jenž se zrodil v oparu vysokých hor. Přivezli jsme ho z čajové zahrady položené nad řekou Yangtze a jezerem Poyeng. Čaj z mlhy, jak je také Fog Tea nazýván, se musel hodně snažit, aby polapil sluneční paprsky. Proto má mimořádně mnoho chlorofylu, aromatických látek a polyfenolů. Chutná sladce, osloví čajové začátečníky i protřelé čajomilce. Designový produkt FOG TEA BIO – zelený čaj, je k sehnání právě teď tu na našich stránkách umístěný v rubrice čistý zelený čaj! Vyberte si vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za parádní cenu. To však není všechno, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás více produktů od značky Manu tea. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nový kus FOG TEA BIO - zelený od výrobce s dobrým jménem Manu tea jednoduše pořídíte právě teď v nabídce za výhodnou cenu. Nabídka od 1 386 Kč.