FRESH YOGURT – bílý čaj, 100g

Čerstvost je známkou nejvyšší kvality. Pro nás to znamená, že nabízíme čerstvé čaje, čerstvé ovoce a čerstvé bylinky.... více informací »
FRESH YOGURT - bílý čaj
Značka: Manu tea
214 Kč
Ověřit dostupnost »
Čerstvost je známkou nejvyšší kvality. Pro nás to znamená, že nabízíme čerstvé čaje, čerstvé ovoce a čerstvé bylinky....

Čerstvost je známkou nejvyšší kvality. Pro nás to znamená, že nabízíme čerstvé čaje, čerstvé ovoce a čerstvé bylinky. Proto jsme ani tento skutečně svěží čaj nemohli ošidit – obsahuje skvostný Pai Mu Tan, Darjeeling, China Fog Tea i Lung-Ching. Přidali jsme k nim jasmín, jogurt, citron a pomeranč. Výsledkem je občerstvující šálek plný antioxidantů.Akční a ve slevě produkt je k sehnání pohodlně na webu umístěný v sekci aromatizovaný bílý čaj! Nyní koupíte skvělé produkty z této oblíbené rubriky v bezva akci! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! Podívejte se taky na další skvělé kousky od dodavatele Manu tea. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Manu tea má v nabídce špičkové zboží. za parádní cenu!

Unikátní produkt FRESH YOGURT - bílý čaj, od dodavatele zboží Manu tea jednoduše můžete získat tady trvale výhodně. Na našich stránkách za 214 Kč.