GOLDEN DRAGON – černý čaj, 10g

Dobré zboží se chválí samo, takže budeme velmi struční. Golden Dragon je výjimečný čaj s velkým podílem zlatých tipsů,... více informací »
GOLDEN DRAGON - černý čaj
Značka: Manu tea
57 Kč
Ověřit dostupnost »
Dobré zboží se chválí samo, takže budeme velmi struční. Golden Dragon je výjimečný čaj s velkým podílem zlatých tipsů,...

Dobré zboží se chválí samo, takže budeme velmi struční. Golden Dragon je výjimečný čaj s velkým podílem zlatých tipsů, kořeněnou chutí a skvostným aroma. Jde o skutečnou raritu mezi černými čaji. Vyrábí se ručně v jižní Číně. Přivážíme ho čerstvý a plný zdraví prospěšných látek. Tak, abyste byli vždycky spokojeni.
Neodolatelný výrobek GOLDEN DRAGON – černý najdete bezprostředně tady u nás ve známé sekci černý čaj! Máme pro vás akční kousky z této populární sekce za výhodnou cenu! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. U nás totiž najdete další vybrané produkty značky Manu tea. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Manu tea dlouhodobě poskytuje vynikající zboží.! Vždyť to vidíte sami.

Velmi prodávaný kousek GOLDEN DRAGON - černý čaj, od předního výrobce Manu tea máte možnost získat aktuálně za rozumné peníze. Právě nyní za skvělou cenu 57 Kč.