GOLDEN MONKEY – černý čaj, 10g

Ačkoli se Čína k producentům černého čaje zařadila teprve nedávno, už slaví úspěchy! Golden Monkey je přesně tím, nač... více informací »
GOLDEN MONKEY - černý čaj
Značka: Manu tea
64 Kč
Ověřit dostupnost »
Ačkoli se Čína k producentům černého čaje zařadila teprve nedávno, už slaví úspěchy! Golden Monkey je přesně tím, nač...

Ačkoli se Čína k producentům černého čaje zařadila teprve nedávno, už slaví úspěchy! Golden Monkey je přesně tím, nač čajomilci na celém světě čekali. Je z nejkvalitnějších lístků, zpracován ručně a s mimořádným citem. Chutná sladce medově, v závěru čokoládově, bez trpkosti a ostrých tónů. Rozhodně ho ochutnejte. Je dalším potvrzením rčení, že nejlepší čaj roste v čínském Fujianu. Neodolatelný produkt GOLDEN MONKEY – černý čaj, 10g lze získat prostě tady u nás v sekci černý čaj! Podívejte se na ostatní produkty z této kategorie za výhodné peníze. To ale ovšem není všechno, máme toho více. Podívejte se taky na další skvělé kousky od dodavatele Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento žádaný kus GOLDEN MONKEY - černý čaj, od předního výrobce Manu tea lze sehnat zrovna dnes za výborné peníze. Aktuálně za 64 Kč.