GOLDEN NEPAL FTGFOP 1 SECOND FLUSH – černý čaj, 500g

Už podle názvu je jasné, že tento čaj patří mezi světovou špičku. Vyrostl ve vysokých horách, byla mu věnována výjimečná... více informací »
GOLDEN NEPAL FTGFOP 1 SECOND FLUSH - černý čaj
Značka: Manu tea
912 Kč
Ověřit dostupnost »
Už podle názvu je jasné, že tento čaj patří mezi světovou špičku. Vyrostl ve vysokých horách, byla mu věnována výjimečná...

Už podle názvu je jasné, že tento čaj patří mezi světovou špičku. Vyrostl ve vysokých horách, byla mu věnována výjimečná péče a je vyroben z nejkvalitnějších lístků. Nepálský černý čaj má delikátní, měkkou a jemně květinovou příchuť.
Žádaný výrobek GOLDEN NEPAL FTGFOP 1 SECOND FLUSH – černý čaj, je k dostání právě zde tu na našich stránkách v rubrice černý čaj. Nyní koupíte ještě další zboží z této populární kategorie za internetové ceny! Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Podívejte se taky na více kvalitních produktů od dodavatele Manu tea. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt GOLDEN NEPAL FTGFOP 1 SECOND od kvalitní značky Manu tea snadno můžete sehnat právě za skvělou cenu. Zrovna nyní za cenu 912 Kč.