GOLDEN TIPPY ASSAM FTGOP 1 MOKALBARI – černý čaj, 250g

V čajových zahradách Assamu funguje zvláštní časové pásmo. Zavedli ho v dobách britské kolonizace, aby místní rolníci... více informací »
GOLDEN TIPPY ASSAM FTGOP 1 MOKALBARI - černý čaj
Značka: Manu tea
621 Kč
Ověřit dostupnost »
V čajových zahradách Assamu funguje zvláštní časové pásmo. Zavedli ho v dobách britské kolonizace, aby místní rolníci...

V čajových zahradách Assamu funguje zvláštní časové pásmo. Zavedli ho v dobách britské kolonizace, aby místní rolníci nezapomínali na předčasné svítání a byli připraveni brzy ráno vyrazit za prací. Tea Garden Time nebo Bagantime je posunutý o hodinu dopředu. Zkuste si na kvalitní černý čaj taky vyšetřit hodinku. Assam z Mokalbari je naprostou špičkou. Vaši pozornost si rozhodně zaslouží.
Tento velmi žádaný kousek GOLDEN TIPPY ASSAM FTGOP 1 MOKALBARI – černý jde sehnat zrovna na stránkách v sekci assam černý čaj! Vyhledejte si vyjímečné výrobky z této sekce za akční cenu! Přední značka Manu tea vás obohatí o špičkové zboží za mimořádně nízkou cenu! To ale není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce také více kousků značky Manu tea. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt GOLDEN TIPPY ASSAM FTGOP 1 od skvělé a známé značky Manu tea lze koupit v naší internetové nabídce za super cenu! Zrovna nyní za cenu 621 Kč.