GUANGXI BÍLÉ PEŘÍ – bílý čaj, 100g

Zdrženlivá elegance, výběrová kvalita – takto nenápadný a přitom velmi delikátní je bílý čaj z provincie Guangxi. Jeho... více informací »
GUANGXI BÍLÉ PEŘÍ - bílý čaj
Značka: Manu tea
244 Kč
Ověřit dostupnost »
Zdrženlivá elegance, výběrová kvalita – takto nenápadný a přitom velmi delikátní je bílý čaj z provincie Guangxi. Jeho...

Zdrženlivá elegance, výběrová kvalita – takto nenápadný a přitom velmi delikátní je bílý čaj z provincie Guangxi. Jeho ručně stáčené lístečky se po zalití vodou doslova roztančí. Ochutnejte i vy čaj, který patřil na císařský dvůr. Je plný antioxidantů, takže se o něm říká, že prodlužuje život a zbavuje tělo mnoha neduhů. Nám pomáhá zvládat stres při jednáních s úřady. Takže jsme spokojeni!Tento kvalitní kus lze zakoupit rovnou tady u nás v populární rubrice čistý bílý čaj! Podívejte se na unikátní produkty ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další prověřené kousky od dodavatele Manu tea. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt GUANGXI BÍLÉ PEŘÍ - bílý od dodavatele se skvělou pověstí Manu tea je k dispozici na našich stránkách téměř zdarma! Nyní nakoupíte za 244 Kč.