GUANGXI BÍLÉ PEŘÍ – bílý čaj, 10g

Zdrženlivá elegance, výběrová kvalita – takto nenápadný a přitom velmi delikátní je bílý čaj z provincie Guangxi. Jeho... více informací »
GUANGXI BÍLÉ PEŘÍ - bílý čaj
Značka: Manu tea
57 Kč
Ověřit dostupnost »
Zdrženlivá elegance, výběrová kvalita – takto nenápadný a přitom velmi delikátní je bílý čaj z provincie Guangxi. Jeho...

Zdrženlivá elegance, výběrová kvalita – takto nenápadný a přitom velmi delikátní je bílý čaj z provincie Guangxi. Jeho ručně stáčené lístečky se po zalití vodou doslova roztančí. Ochutnejte i vy čaj, který patřil na císařský dvůr. Je plný antioxidantů, takže se o něm říká, že prodlužuje život a zbavuje tělo mnoha neduhů. Nám pomáhá zvládat stres při jednáních s úřady. Takže jsme spokojeni! Nový produkt GUANGXI BÍLÉ PEŘÍ – bílý čaj, 10g můžete dostat jednoduše tu v populární kategorii čistý bílý čaj! Připravili jsme pro vás nové výrobky z této rubriky snadno online. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás také další prověřené kousky od dodavatele Manu tea. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Manu tea má na skladě top zboží. za super cenu!

Tento kvalitní a žádaný produkt GUANGXI BÍLÉ PEŘÍ - bílý čaj, od našeho známého výrobce Manu tea snadno můžete najít právě teď u nás až neuvěřitelně levně. Ceny od 57 Kč.