GUANGXI BÍLÉ PEŘÍ – bílý čaj, 50g

Zdrženlivá elegance, výběrová kvalita – takto nenápadný a přitom velmi delikátní je bílý čaj z provincie Guangxi. Jeho... více informací »
GUANGXI BÍLÉ PEŘÍ - bílý čaj
Značka: Manu tea
145 Kč
Ověřit dostupnost »
Zdrženlivá elegance, výběrová kvalita – takto nenápadný a přitom velmi delikátní je bílý čaj z provincie Guangxi. Jeho...

Zdrženlivá elegance, výběrová kvalita – takto nenápadný a přitom velmi delikátní je bílý čaj z provincie Guangxi. Jeho ručně stáčené lístečky se po zalití vodou doslova roztančí. Ochutnejte i vy čaj, který patřil na císařský dvůr. Je plný antioxidantů, takže se o něm říká, že prodlužuje život a zbavuje tělo mnoha neduhů. Nám pomáhá zvládat stres při jednáních s úřady. Takže jsme spokojeni! Oblíbený kus GUANGXI BÍLÉ PEŘÍ – bílý čaj, je k získání lehce tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice čistý bílý čaj. Máme pro vás ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za výhodné peníze! Máme toho více, u nás totiž najdete další prověřené produkty od výrobce Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Manu tea vás a vaše blízké obohatí o top sortiment. za výborné peníze! Přesvědčte se sami.

Akční a ve slevě kus GUANGXI BÍLÉ PEŘÍ - bílý od naší známé značky Manu tea jde pořídit ještě dnes za outletovou cenu. Nabídky již od 145 Kč.