Guduchi Bio (Tinospora cordifolia) – prášek, 10g

Získá-li rostlina jméno podle elixíru, který zajistil hinduistickým bohům nesmrtelnost a věčné mládí, pak nelze nemít velké... více informací »
Guduchi Bio (Tinospora cordifolia) - prášek
Značka: Manu tea
42 Kč
Ověřit dostupnost »
Získá-li rostlina jméno podle elixíru, který zajistil hinduistickým bohům nesmrtelnost a věčné mládí, pak nelze nemít velké...

Získá-li rostlina jméno podle elixíru, který zajistil hinduistickým bohům nesmrtelnost a věčné mládí, pak nelze nemít velké nároky či očekávání. A guduchi je všechny dokáže hravě naplnit. Jemně namletý prášek ze stonku chebule srdčité, která byla pěstována organickým způsobem v harmonickém souznění s přírodou, prospěje tělu a pohladí duši. Velmi žádaný kus můžete nakoupit právě nyní na našem webu zařazený v rubrice ajurvédské byliny. Získejte nové kusy z této známé rubriky jednoduše online! Máme toho více, máme v nabídce také další prověřené produkty od značky Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Manu tea pro své zákazníky prodává kvalitní zboží za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Výjimečný a žádaný produkt Guduchi Bio (Tinospora cordifolia) - prášek, značky Manu tea máte možnost získat aktuálně výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 42 Kč.