GUNPOWDER CITRÓNOVÝ – zelený čaj, 10g

Čaje mícháme bez kompromisů. Když chceme zachovat přirozeně silné tóny zeleného čaje, jeho krásné aroma a třpytivý nálev,... více informací »
GUNPOWDER  CITRÓNOVÝ - zelený čaj
Značka: Manu tea
41 Kč
Ověřit dostupnost »
Čaje mícháme bez kompromisů. Když chceme zachovat přirozeně silné tóny zeleného čaje, jeho krásné aroma a třpytivý nálev,...

Čaje mícháme bez kompromisů. Když chceme zachovat přirozeně silné tóny zeleného čaje, jeho krásné aroma a třpytivý nálev, nehledíme na počet ingrediencí. Stačí jedna jediná. Citronový uragán dokáže se zemitým Gunpowderem směle držet krok. Výsledkem je chuťově vyvážený čaj, který vás ráno báječně nastartuje a večer skvěle uklidní.
Tento skvělý produkt GUNPOWDER CITRÓNOVÝ – zelený čaj, 10g můžete nakoupit již dnes tady na webu umístěný v rubrice aromatizovaný zelený čaj! Nyní najdete oblíbené produkty z naší kategorie za výprodejovou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více. Mrkněte na více skvělých kousků od výrobce Manu tea. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Manu tea dlouhodobě vyrábí skvělé produkty. za mimořádně nízké ceny. Vždyť to vidíte sami!

Výjimečný výrobek GUNPOWDER CITRÓNOVÝ - zelený od kvalitní značky Manu tea pohodlně dostanete v naší online nabídce skutečně výhodně. Na našich stránkách za 41 Kč.