GUNPOWDER CITRÓNOVÝ – zelený čaj, 250g

Čaje mícháme bez kompromisů. Když chceme zachovat přirozeně silné tóny zeleného čaje, jeho krásné aroma a třpytivý nálev,... více informací »
GUNPOWDER  CITRÓNOVÝ - zelený čaj
Značka: Manu tea
222 Kč
Ověřit dostupnost »
Čaje mícháme bez kompromisů. Když chceme zachovat přirozeně silné tóny zeleného čaje, jeho krásné aroma a třpytivý nálev,...

Čaje mícháme bez kompromisů. Když chceme zachovat přirozeně silné tóny zeleného čaje, jeho krásné aroma a třpytivý nálev, nehledíme na počet ingrediencí. Stačí jedna jediná. Citronový uragán dokáže se zemitým Gunpowderem směle držet krok. Výsledkem je chuťově vyvážený čaj, který vás ráno báječně nastartuje a večer skvěle uklidní. Neodolatelný produkt GUNPOWDER CITRÓNOVÝ – zelený čaj, 250g máte možnost sehnat nyní tu na webu v rubrice aromatizovaný zelený čaj! Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z této populární rubriky na pár kliknutí. To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. Podívejte se také na další kvalitní kousky od dodavatele Manu tea. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek GUNPOWDER CITRÓNOVÝ - zelený od kvalitní společnosti Manu tea jednoduše můžete sehnat momentálně na webu extra výhodně! Právě teď jen za 222 Kč.