GUNPOWDER CITRÓNOVÝ – zelený čaj, 500g

Čaje mícháme bez kompromisů. Když chceme zachovat přirozeně silné tóny zeleného čaje, jeho krásné aroma a třpytivý nálev,... více informací »
GUNPOWDER  CITRÓNOVÝ - zelený čaj
Značka: Manu tea
359 Kč
Ověřit dostupnost »
Čaje mícháme bez kompromisů. Když chceme zachovat přirozeně silné tóny zeleného čaje, jeho krásné aroma a třpytivý nálev,...

Čaje mícháme bez kompromisů. Když chceme zachovat přirozeně silné tóny zeleného čaje, jeho krásné aroma a třpytivý nálev, nehledíme na počet ingrediencí. Stačí jedna jediná. Citronový uragán dokáže se zemitým Gunpowderem směle držet krok. Výsledkem je chuťově vyvážený čaj, který vás ráno báječně nastartuje a večer skvěle uklidní.Tento neodolatelný produkt GUNPOWDER CITRÓNOVÝ – zelený čaj, 500g máte možnost sehnat bezprostředně na stránkách v populární kategorii aromatizovaný zelený čaj. Připravili jsme kvalitní produkty z této známé rubriky za super ceny. U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další kvalitní kousky značky Manu tea. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Manu tea vám může nabídnout vysoce kvalitní zboží za akční ceny! A tady je důkaz.

Tento akční a ve slevě produkt GUNPOWDER CITRÓNOVÝ - zelený čaj, značky Manu tea snadno můžete najít na našich stránkách nyní opravdu výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 359 Kč.