JAHODOVÝ KRÉM – ovocný čaj, 250g

Čekají vás doslova jahodové orgie! Oslavte s námi červené, voňavé a sladké posly léta! V tomto sypaném čaji je jich tolik, že... více informací »
JAHODOVÝ KRÉM - ovocný čaj
Značka: Manu tea
320 Kč
Ověřit dostupnost »
Čekají vás doslova jahodové orgie! Oslavte s námi červené, voňavé a sladké posly léta! V tomto sypaném čaji je jich tolik, že...

Čekají vás doslova jahodové orgie! Oslavte s námi červené, voňavé a sladké posly léta! V tomto sypaném čaji je jich tolik, že je sotva unesete. Něžně se objímají s jablíčky, rozinkami, papájou a pomeranči. Když z nich uvaříte čaj, vaše srdce poskočí a mysl zaplesá. Jenom pozor, aby vám Jahodový krém tajně neujídaly děti. Je prudce návykový!
Hodně prodávaný produkt lze sehnat prostě tu na stránkách v populární rubrice ovocný čaj bez ibišku. Nyní získáte parádní výrobky z této rubriky za parádní cenu. To není vše, máme toho více! U nás totiž najdete další prověřené produkty od výrobce Manu tea. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Manu tea poskytuje kvalitní výrobky za dobré ceny!

Často hledaný výrobek JAHODOVÝ KRÉM - ovocný čaj, od dodavatele kvalitních produktů Manu tea získáte ještě dnes za báječnou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 320 Kč.