JAPAN GEN MAI CHA – zelený čaj, 250g

Býval to čaj chudých japonských farmářů. Postupem doby se ale Japan Gen Mai Cha stala oblíbeným nápojem všech vyznavačů... více informací »
JAPAN GEN MAI CHA - zelený čaj
Značka: Manu tea
272 Kč
Ověřit dostupnost »
Býval to čaj chudých japonských farmářů. Postupem doby se ale Japan Gen Mai Cha stala oblíbeným nápojem všech vyznavačů...

Býval to čaj chudých japonských farmářů. Postupem doby se ale Japan Gen Mai Cha stala oblíbeným nápojem všech vyznavačů zdravého životního stylu a kvalitních zelených čajů. Je vhodná k celodennímu popíjení, protože skvěle chutná a teinu obsahuje tak akorát. Velmi snadno ji poznáte – mezi čajovými lístky najdete praženou rýži. Unikátní a žádaný výrobek JAPAN GEN MAI CHA – zelený čaj, 250g máte možnost pořídit právě nyní tady u nás v sekci čistý zelený čaj. Nyní můžete získat zlevněné produkty ze zmíněné kategorie v bezva akci! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také další zboží od značky Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Manu tea má ve stále nabídkce kvalitní výrobky. za super peníze! A to je teprve začátek.

Hodně žádaný produkt JAPAN GEN MAI CHA - zelený čaj, od kvalitní společnosti Manu tea je k sehnání tady a teď právě téměř zdarma! Produkt momentálně prodáváme za 272 Kč.