JAPAN GEN MAI CHA – zelený čaj, 50g

Býval to čaj chudých japonských farmářů. Postupem doby se ale Japan Gen Mai Cha stala oblíbeným nápojem všech vyznavačů... více informací »
JAPAN GEN MAI CHA - zelený čaj
Značka: Manu tea
89 Kč
Ověřit dostupnost »
Býval to čaj chudých japonských farmářů. Postupem doby se ale Japan Gen Mai Cha stala oblíbeným nápojem všech vyznavačů...

Býval to čaj chudých japonských farmářů. Postupem doby se ale Japan Gen Mai Cha stala oblíbeným nápojem všech vyznavačů zdravého životního stylu a kvalitních zelených čajů. Je vhodná k celodennímu popíjení, protože skvěle chutná a teinu obsahuje tak akorát. Velmi snadno ji poznáte – mezi čajovými lístky najdete praženou rýži.
Diskontní produkt lze zakoupit nyní tu na našich stránkách zařazený v kategorii čistý zelený čaj! Získejte jiné výrobky z naší sekce za nejlepší ceny! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás více kousků od značky Manu tea. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt JAPAN GEN MAI CHA - zelený čaj, od známé společnosti Manu tea jde sehnat momentálně v naši nabídce za báječnou cenu. V akci od 89 Kč.